Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Texas

Teksas'ta Satılık Emlak

Oklahoma ile kuzeyde sınırlar; Arkansas ile kuzeydoğuya; Louisiana ile doğuya; Meksika ile güney-batı; New Mexico ile batıya; güneydoğuda Meksika Körfezi'ne bakmaktadır. Kızıl Nehir, kuzey sınırının bir kısmını, doğudaki Sabine nehri ve Rio Grande'nin Meksika'yla birleştiğini gösteriyor.

Teksas'ta satılık emlaklar% 3,2 oranında düştü. Ancak, konut talebi, devletin devam eden ekonomik genişlemesi nedeniyle özellikle güçlü kalmıştır. Geliştiriciler arz yönlü aktiviteyi hızlandırdılar, ancak Teksas'ta satılık emlak talepleri zorlu geçti. İnşaat şirketleri, arazi, işgücü ve kereste maliyetlerindeki artış ve düzenlemelerin değişmesiyle boğuşmaya devam etmiştir. Davanın güvenilirliği devlet çapında kötüleşti.

Yıllar boyunca Texas, ailelerin ABD ile en uygun olanları arasında çok iyi yaşayabileceği bir durum oluşturdu.

Benzer şekilde, yakın tarihli bir çalışma Texas vakalarının devletin kişisel gelirinden daha hızlı olduğunu göstermektedir. Bu fiyat artışları devlet genelinde doğru bir şekilde gerçekleşmedi.

Ama hala Texas'taki satılık emlaklarınızı bulabilirsiniz.

Texas ayrıca, günde yaklaşık 1,100 kişi kazanarak, patlayıcı nüfus artışını yaşamaya devam ediyor. Sayımın son tahminlerine göre, Teksas'ın en büyük şehirleri: Conroe, Frisco, McKinney ve Georgetown, hepsi devletin en büyük metropol alanlarında yer alıyor.

Teksas'taki inşaat şirketleri, tek aile davalarına yönelik yüksek talebi uygun fiyatlarla karşılamaya çalışıyor. Karşılaşılan bir problem, Büyük Durgunluk gayrimenkulünün çöküşünün ardından inşaat sektöründe vasıflı işçilerin olmamasıydı.

Arazi maliyeti, Teksas'taki ev fiyatlarının yüzde 20.4'ü kadar, tarihsel olarak daha yüksek ve 2000'de yüzde 14,1'e çıktı.

Hükümet baskısı, Teksas'taki emlak fiyatlarında da rol oynar. Teksas Kamu Politikaları Vakfı'na göre, Teksas'taki pek çok şehir, gelişmeye, talebin ve fiyatların artırılmasına yönelik çapraz referanslarla sıkı imar kodları uygulayarak hızlı büyümeye tepki gösterdi.

İnşaat ile ilgili maliyetlerdeki artış, orta fiyatlı konutların gelişimini zorlaştırdı ve ev üreticileri için daha az karlı oldu. Sonuç olarak, tek ailelik evlerin inşaatı, temel düzey konuttan uzaklaşarak daha büyük, daha pahalı ve daha karlı evlere doğru hareket ediyor.

Teksas'ta satılık bir mülk satın almak için iyi bir dönem değil, ama her şeyden önce aileler için çok çekici bir ülke.

Komşu Teksas eyaletleri: New Mexico, Oklahoma, Arkansas, Louisiana.

 •  
  Teksas'a Taşımak: bilmeniz gereken her şey

  Teksas'a Taşımak: bilmeniz gereken her şey '' Yalnız Yıldız Devleti '' '' Yalnız yıldızın durumu ''. Bu, Teksas'ın "dostluğu" sloganı olan bir ulus olarak tanımlandığı şeydir. Birkaç bağımsızlık savaşından sonra, 1845'te Amerika Birleşik Devletleri'nin bir parçası oldu. Bu birlik, ancak, sayısız ...

 •  
  Amerika Birleşik Devletleri'nde kısa molalar. İlk 3 Amerikalı.

  Amerika Birleşik Devletleri'nde kısa molalar. İlk 3 Amerikalı. Sonbahar geldi ve tamamen yaz turist destinasyonları yatırımcıların çoğunluğu tarafından ayrılır. Kıyı ve Karayip bölgelerini terk ederek daha hafif bölgelere odaklanır. Amerika'da bir tatil geçirmek için en iyi üç nedir?     ...

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Bu Hızlı Taşı-ev yapım aşamasında zaten ve Ekim ayında satışa sunulacak. Daha fazla bilgi ve kullanılabilirlik için doğrudan Ernie kurun lütfen.
Tamamen dahil boyunca yenilenmiş Çağdaş ve şık ev,. özel ahşap ve traverten zeminler, granit ve doğal taş banyo ve ayrıca more.New SS aletleri dahil. ...
Cod. 12321

Satilik Villa, Texas, Dallas, Heath, 150 Shepherds Glen

36,949,074.15TRY
Satilik
Villa

5600 m²
Ultimate Waterfront Estate!
Cod. 12319

Satilik Çiftlik evi, Texas, Dallas, Heath, 7229 S. FM 549

17,678,982.85TRY
Satilik
Çiftlik evi

10600 m²
Landmark Country Estate Yüksek Artmış
Cod. 11959

Satilik Çiftlik evi, Texas, Austin, Wimberley, 2450 Oak Run Dr.

3,535,796.57TRY
Satilik
Çiftlik evi

1994 m²
2000 metrekarelik yaşam alanı civarında
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
 1. Tercihler

  Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

  şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB